POWERKAT REC złomowanie i recykling katalizatorów

Profesjonalnie wycenimy. - Skup katalizatorów cennik

Jako lider rynku detalicznego w Polsce firma prowadzi indywidualny i hurtowy skup katalizatorów w całej Polsce. Codziennie nasz skup katalizatorów dociera do setek Klientów indywidualnych oraz firm auto skup / złomowanie prezentujac dokądna liste dostępnych na rynku modeli katalizatorow. Od lat działajac w branży recyklingu i odzysku metali szlachetnych przerobiliśmy tysiace kilogramow metali szlachetnych takich jak rod, pallad, a głownie platyna. Plac maszynowy w naszej firmie wyposazony jest w profesjonalny sprzęt dzięki czemu każdy zakupiony przez firmę AUTO katalizator podlega dokładnej analizie, obrobce oraz przetworzeniu, w wyniku czego rafinacja towaru sięga najwyższych standardów branzy recyklingowej. Masz stare katalizatory, mieszkasz w Polsce lub skupujesz na terenie innego kraju ? Zapoznaj się z ofertą naszego przedsiebiorstwa, poznaj cennik i rozpocznij juz dzis wspolprace z powerKAT Pilchowice AUTO RECYKLING. Katalizatory do oczyszczania spalin mogą zawierac platyne , pallad i rod . Katalizatory samochodowe zawierające cenne metale, ktore maja być poddane recyklingowi, są wykorzystywane przez warsztaty samochodowe, firmy recyklingowe, firmy przemysłowe i producentów katalizatorow.Na zakup / recykling katalizatorow / Monolyth znajdziesz wybór kompetentnych i certyfikowanych firm zajmujacych sie utylizacją odpadów na stronie.

 

Profesjonalny skup katalizatorów Specializujemy się w hurtowym i indywidualnym skupie i rafinacji katalizatorów. Specjalizujemy się w przetwarzaniu katalizatorów ceramicznych. Katalizatorem samochodowym jest ceramiczny korpus pokryty platyną, palladem i rodem. Metale szlachetne można odzyskiwać za pomocą skomplikowanych etapów przetwarzania mechanicznego, chemicznego i elektrochemicznego, stosując wysoce wyspecjalizowane procesy. Podczas całego procesu recyklingu ceramiczne korpusy katalizatorów stają się cennymi dla środowiska i oszczędzającymi zasoby metalami szlachetnymi.

 • 1. Doświadczenie : Od lat prowadzimy profesjonalny skup katalizatorów w ilościach detalicznych i hurtowych..

 • 2. Bezpieczeństwo : Dysponujemy niezbędnymi pozwoleniami na przetwarzanie oraz transport katalizatorów.

 • 3. Współpraca : Zapewniamy wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy z naszą firmą.

Recykling to nasza branża.

Obsługujemy punkty skupu złomu, stacje demontażu skup i Klientów indywidualnych.

Rozbudowany system obsługi zapewnia odbiór materiału i wypłatę gotówki nawet w dniu wyceny!

 • Wiarygodny system wyceny , 100% Satysfakscji Gwarantowane!
 • Doświadczona kadra lokalnych przedstawicieli - sprzedaj lokalnie!
 • Szybko, sprawnie i profesjonalnie - sprzedaż w 1 dzień ! Tylko u Nas
Skup katalizatorów Nisko
WYSYŁKOWY SKUP KATALIZATORÓW

Bez wychodzenia z domu sprzedaj swój katalizator.

POWERKAT RECYKLING - sprzedaż wysyłkowa pojedynczych sztuk w powerKAT Pilchowice to nie problem. Zapoznaj się ze szczegółami metody wysyłkowego skupu.

Sprzedaż katalizatora, odbiór, wycena.
DoŚWIADCZNIE & PROFESJOANIZM

Lata działalności - tysiące zadowolnych Klientów

ZAWSZE AKTUALNE CENY !

 

Wykonujemy badanie XRF na zawartość metali szlachetnych w katalizatorze na miejscu u Klienta w mieście . Należy wiedzieć, ze ceny uzależnione są od światowych giełd dlatego w celu ustalenia dokładnej wartości katalizatora lub DPF ( filtr cząstek stałych ) - skontaktuj sie z konsultantem. powerKAT Pilchowice RECYKLING - Najlepsze ceny * chśtnie nawiażemy stała wspólpracę z firmami : auto złom, auto skup, skup samochodów w Polsce. PowerKAT to godny zaufania niezawodny partner, który zapewnia najlepsza obslugę Klienta i najwyższe ceny za katalizatory poddane recyklingowi w naszej firmie. Niezaleznie od tego czy sprzedajesz u nas katalizatory w dużych ilosciach czy w ilosci detalicznej oferujemy bezkonkurencyjne ceny za monolit, katalizatory ceramiczne i metalowe, czym zachęcamy do długoterminowej wspólpracy z naszymi Klientami. Jezeli posiadasz staly wolumen katalizarorów które chcesz sprzedać, a chcesz uniknąc ciąglego szukania odbiorców lub Klientów na dany towar współpraca z powerKAT Pilchowice jest doskonałym rozwiązaniem. W powerKAT Pilchowice dażymy do maksymalizacji zysków dla naszych klientów z ich materialów. Firma skup katalizatorów to ewolucyjna usługa z ponad 20-letnim doswiadczeniem w branży, wglądu i wiedzy, oparty na zasadach rzetelnego i kompletnego klasyfikowania i platnosci produktów. Jak równiez rzetelne i kompletne postępowanie z każdym materiałem sprzedawanym w naszej firmie. Nasze opatentowane przetwarzanie, pobieranie próbek i praca w laboratorium zapewniaja naszym klientom dokłladne rozliczenia za ich materiał

 

Recykler - Huta Najlepsze ceny - Rafinacja i skup monolitu - PROFESJONALNY PARK MASZYNOWY POZWALA NA KOMPLEKSOWY ODZYSK METALI SZLACHETNYCH, DZIĘKI CZEMU KLIENT ZAWSZE MA GWARANCJE TOP CENY.

Złomowanie aut czy autozłom - prowadzisz skup aut ?*

* chętnie nawiążemy stałą współpracę z firmami : Skup samochodów, auto szrot, auto skup, komis samochodowy - zysk nawet 30 %

 


 

 • Okoliczny punkt skupu ?

  Wycena katalizatora następuje na podstawie badania spektrometrem zawartości metali szlachetnych w monolicie. Cena katalizatora najlepsza w internecie, wycena pojedynych sztuk - wysyłkowy skup katalizatorów. Skupujemy na terenie całego kraju ! Ponadto skupujemy wysyłkowo katalizatory z całej Polski, zapoznaj się z naszą ofertą. U nas dostaniesz za zużyty katalizator najwyższą cenę. Cena katalizatora jest uzależniona od marki samochodu z jakiego pochodzi, skontaktuj się z nami i wyceń katalizator. Skupujemy katalizatory z każdego typu pojazdów. Skup katalizatorów ceramicznych, stalowych i monolitu! Atrakcyjne ceny! Wycena poprzez mms lub e-mail. Istnieje rowniez mozliwosc dojazdu do Klienta przy wiekszych ilosciach. Skontaktuj się z nami. Rozwinięta siatka przedstrawcieli powerKAT Pilchowice w Polsce oraz skup w okolicach umożliwia skup i złomowanie katalizatora. Wyceny dokonuje specjalista, akceptując cenę realizujemy finalizację transakcji. Skup katalizatorów i monolitu z katalizatorów.

 • Wyślij katalizatory paczką kurireską - od 1 sztuki

  W dobie rozwiniętej logistyki w firmach przewozowych dostarczenie paczki to kwestia chwil. powerKAT Pilchowice umożliwia odkup katalizatora poprzez skorzystanie z firmy kurierskiej. Możemy zrealizować usługę tak szybko jak wycenimy katalizator który chcesz sprzedać.

 • Skup aut i złomowiska z Nami współpracujące

  + kasacja-skupaut.pl / www: kasacja-skupaut.pl

  + auto-handel.info.pl orneta.pl-auto-zlom.pl

  + kupie-auto-net.pl / www: kupie-auto-net.pl

  + autoskup-zlomowanie.pl / www: skupaut-zlomowanie.pl

  + autoone1.pl / www: autoone1.pl/

  + stacjademontazuaut.pl / www: stacjademontazuaut.pl

Przetwarzając katalizatory dbamy o środowisko
RECYKLING to PRZYSZŁOŚĆ.

 

DLACZEGO powerKAT Pilchowice Skup ?

 

 • Od 2007 roku istniejemy w branży skupu katalizatorów.
 • Profesjonalny park maszynowy.
 • Baza ponad 9000+ katalizatorów - cennik katalizatorów znajdziesz na stronie. 
 • Rozbudowana sieć punktów odbioru w całej Polsce.
 • Codziennie aktualizowane ceny.
 • Natychmiastowa płatność.

 

Kto chce kupić / sprzedać nowy katalizator do swojego samochodu, jest właściwym miejscu - nasz skup to największy detaliczny recykler w Europie Wschodniej także w regionie i okolicach Skupujemy katalizatory złomu o najwyższej cenie rynkowej od małych, dużych i średnich firm zajmujacych sie złomem/autozlomem, a takze kupujacych / kolekcjonujacych katalizatory. Jeśli jestes jednym z powyższych dostawców i chcialbyś otrzymać wycenę, wyślij nam zdjęcie konkretnych katalizatorów pocztą e-mail, lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.